Sportuojanti šeima – laiminga šeima

Visą savaitę pradinių klasių mokiniai nešė į savo klases įvairiausias rudens gėrybes. Savaitei baigiantis kiekviena klasė iš įdomiausių ir gražiausių radinių surengė parodėlę visai mokyklos bendruomenei.

Penktadienį į mokyklą rinkosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, broliukai, sesutės ir seneliai. Juos visus čia sukvietė pradinių klasių mokytojų suorganizuota sveikatingumo diena „Sportuojanti šeima – laiminga šeima“.

Kiekviena klasė prisistatė, neatsiliko ir tėvelių komanda. Estafetėse „Lindimas pro lanką“, „Varyk kamuolį“, „Pasodink bulves“ ir t.t. dalyvavo vaikai kartu su savo tėveliais. „Kvadratas“ – labiausiai ketvirtokų lauktas žaidimas, bet tėvelių įveikti nepavyko… Pereinamoji taurė atiteko tai klasei, kurios daugiausia tėvelių atvyko į šventę. Taurė atiteko 3 klasės mokiniams.

Gimnazijos pradinio ugdymo skyriaus vedėja V. Šuštauskienė įteikė kiekvienai klasei po padėkos raštą. M. ir R. Lenciai įteikė kiekvienam mokiniui po individualią dovanėlę.

B. Dirmeikienė, mokytoja

1 comment for “Sportuojanti šeima – laiminga šeima

1. Jolita
    2013-11-15 at 18:14

Daugiau tokių renginių. Ačiū rengėjoms.