Kražių bėgikai iškovojo dvi pirmąsias vietas

Balandžio 30 d. Kelmės “Draugystės” parke vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų žaidynių pavasario kroso estafečių varžybos. Rungyniavo dvi amžiaus grupės: gimę 2000-2003 m. ir gimę 2004 m. ir jaunesni.

Gimusių 2004 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje rungtyniavo bėgikai iš 6 rajono mokyklų: “Kražantės” progimnazijos, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos, Tytuvėnų gimnaziujos, “Aukuro” pagrindinės mokyklos ir Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos. Šioje amžiaus grupėje greičiausi buvo Kražių moksleiviai, kurie iškovojo pirmąją vietą, antri – tytuvėnisškiai.

Gimusių 2000-2003 m. amžiaus grupėje kroso estafečių varžybose dalyvavo 5 komandos iš Kelmės Jono Graičiūno, Kražių Žygimanto Liauksmino, Tytuvėnų, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijų, bei Liolių pagrindinės mokyklos. Ir vėl nepralenkiami buvo Kražių sportininkai, kurie užėmė pirmąją vietą, aplenkę Kelmės Jono Graičiūno ir Tytuvėnų gimnazijų bėgikus.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kelmės rajono švietimo, kultūros ir sporto vyr. specialisto Sauliaus Michailovo įsteigtais medaliais ir taurėmis.

Jonas Lipskis, mokytojas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *