Gabiųjų išvyka

Įgyvendindamas rajono gabiųjų mokinių ugdymo programą, Kelmės r. savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyrius organizavo edukacinę išvyką rajono gabiems mokiniams į Kauno VII fortą. Net du autobusai mokinių (11 mūsų gimnazijos) išvyko į Kauną.

Mokiniai galėjo pasirinkti ir dalyvauti dviejuose edukaciniuose užsiėmimuose: matematikos „IQ iššūkis“ ir „Erdvinė geometrija“, biologijos „Kraujas – gyvybės tėkmė“ ir „Mikropasaulis aplink mus“, chemijos „Nuo rūdžių iki rūdžių“ ir „Cheminių reakcijų tipai“.

Kaip mokiniai komentavo, edukacijose praplėtė žinias: biologai turėjo galimybę išsiaiškinti savo kraujo grupę, chemikai tyrė cheminių reakcijų tipus, matematikai sprendė galvosūkius ir net vieną dėlionę parvežė dovanų į gimnaziją.

Karjeros koordinatorė Audronė Pociuvienė