Sveikatingumo diena „Judėjimas-sveikata“

Kiekvienais metais Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos pradinukų gyvenimą paįvairina netradicinio ugdymo dienos. Rugsėjo penktą dieną vyko sveikatingumo diena – „Judėjimas-sveikata“.

Rytas gimnazijoje  prasidėjo filmukų sporto tematika peržiūra. Po to susirinkę į sporto salę ir atlikę mankštą, 1-4 klasės mokiniai varžėsi linksmose estafečių varžybose.

Ilgai sporto salėje netilo vaikiški balsai, kamuolių bumbsėjimai. Įvairias ir prasmingas veiklas vainikavo  ketvirtos klasės mokinių ir tėvelių komandos kvadrato varžybos.

Sveikatingumo dienos užsiėmimai mokiniams paliko neišdildomų įspūdžių. Pradinukai sustiprino savo fizinę sveikatą ir linksmai praleido laiką.

Renginio pabaigoje pradinio ugdymo skyriaus vedėja I. Žaludienė dalyviams įteikė padėkas, padėkojo mokiniams ir jų tėveliams už šaunų pasirodymą ir palinkėjo visiems rūpintis savo sveikata.

N. Dirmeikienė, mokytoja