Projektui suteiktas kokybės ženklelis

2016 m. gruodžio mėn. – 2017 m. vasario mėn. anglų kalbos mokytoja Alina Labanauskaitė kartu su gimnazijos mokiniais dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte Exchanging Paper Doll Project (liet. Gaminu popierinę lėlę).

Visi projekto dalyviai turėjo nupiešti popierines lėlytes, taip pat rašė ir siuntė laiškus susirašinėjimo draugams, pažino kitų šalių (Turkijos, Lenkijos, Ispanijos) kultūrą, tradicijas, etc. Kūrė ir mažas atminimo dovanėles.

2017 m. birželio mėn. išplėtus projekto idėją, t.y., lėlės jau buvo siuvamos, ir pristatytos gimnazijos projektinės veiklos konferencijoje ,,Mums ne vis vien!”

2017 m. liepos mėn. projektą vertino Lietuvos nacionalinė paramos tarnyba ir suteikė jam

e-Twinning kokybės ženkelį.

Labai džiugu, kad projektas gavo šį įvertinimą ir visos mokinių įdėtos pastangos ir nuoširdus darbas davė puikų rezultatą.

Alina Labanauskaitė, mokytoja