Einam į vasarą…?

Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos kieme, pasibaigus konferencijai, kurioje moksleiviai pristatė savo kūrybinius, tiriamuosius, praktinius projektus, po nedidelės pertraukos, vyko mokslo metų užbaigimas.

Gimnazijos direktorė Rita Andrulienė visus moksleivius pasveikino su mokslo metų pabaiga, pakvietė eiti į vasarą, nors dangus atrodė rudeniškai pilkas, niūrus, gana vėsoka.

Pradinio ugdymo, stebėsenos, planavimo bei neformaliojo ugdymo skyrių vedėja Irena Žaludienė gimnazijos moksleiviams linkėjo per vasarą patirti gražiausių įspūdžių.

Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyrių vedėja Živilė Šiaudvytienė palinkėjo mokiniams Kažko pasiilgti – draugų, mokytojų, mokyklos, knygų, kad būtų visada gera vėl sugrįžti mokyklon.

Gimnazijos direktorė už aktyvią veiklą septintos klasės mokinei Kornelijai Baltutytei įteikė geltoną kepuraitę su mokyklos simbolika.

Skambant LR Himnui gimnazijos Tarybos pirmininkė Dalia Balčiūnienė ir mokinių Tarybos pirmininkė Aušrinė Aleksandravičiūtė nuleido Lietuvos Respublikos valstybinę vėliavą. Paskelbta gimnazijos mokslo metų pabaiga.

Dar kurį laiką mokyklos kieme vyko sujudimas. Vieni moksleiviai šoko, kiti maloniai šypsojosi, kaip saulės spinduliais, dar kiti fotografavosi, spaudė rankas.

Po keliolikos minučių mokyklos kiemas ištuštėjo, pasidarė nebyliai tylu. Mokiniai išėjo į vasarą, į vasaros atostogas…

Lipskis, mokytojas