Kitokia gamtos pažinimo pamoka pradinukams

Saulėtą gegužės 25 d. 2 – 4 kl. ir 2g kl. mokiniai išskubėjo į mokyklos kiemą, kur vyko netradicinė gamtos pažinimo pamoka. Svarbiausias pamokos tikslas buvo žaidimų forma plėsti ir gilinti žinias bei gebėjimus apie Kražių miestelyje saugomą teritoriją, botaninį draustinį – Medžiokalnį. Pamokoje mokiniai buvo suskirstyti į grupeles. Joms vadovavo 2 kl. gimnazistės, kurios kūrybiškai sukūrė stalo žaidimus (strateginius, loginius, žodžių dėliones) apie Medžiokalnį gamtininko akimis. Jaunosios „mokytojos“ nuoširdžiai žaidė, bendravo su pradinukais, juos konsultavo. Pasak vaikų, pamoka buvo įdomi, linksma, sužinota naujų dalykų apie Medžiokalnį. Netradicinę pamoką rengė ir jaunosioms „mokytojoms“ padėjo chemijos ir technologijų mokytoja D. Navickienė.

D.Navickienė, mokytoja